OneSolution EVO - Zpracování e-mailů ve zcela novém hávu!

03.07.2023

A je to tady! Tento nejvyužívanější komunikační kanál našich zákazníků je kompletně v novém kabátě a postupně jej nabízíme našim klientům jako novinku v rámci pravidelných aktualizací verze OSL EVO. 

Nové pojetí zpracování e-mailů se vyznačuje intuitivním zpracováním bez omezení vyplývajících z workflow nebo lépe řečeno screenflow. Uživatel je tak při řešení e-mailových požadavků mnohem svobodnější. Aby ale ze svobody nebyl chaos, OSL EVO nadále bdí nad konzistencí realizovaných úkonů a výsledným způsobem řešení požadavku. Uživatel tak má sice mnohem větší a zároveň ergonomičtější manipulační prostor, ale zároveň jsou hranice pevně dány a hlídány.

Jsme na toto nové pojetí patřičně pyšní, a to i proto, že ohlasy stávajících i potenciálních klientů na výsledek naší práce jsou, skromně řečeno, velmi pozitivní. 🙂 Máme z toho samozřejmě velikánskou radost a už se těšíme na okamžik, kdy původní verze zpracování e-mailové korespondence odejde na zasloužený odpočinek, resp., do věčných lovišť… S vděčností ji tam vyprovodíme, protože dobře sloužila dlouhá léta. 🙏🏻