Rozvoj OnePlace

16.07.2020

V uplynulém období jsme nezaháleli a věnovali se dalšímu vylepšování naší znalostní báze. Dokončili jsme dva prioritní požadavky z posledního setkání uživatelů OnePlace a přidali další užitečné funkce. Zde je "ochutnávka" z připravovaných release notes:

Uživatelské nastavení dlaždic

Každý uživatel si může přizpůsobit vzhled dlaždic na Hlavní stránce. Každou dlaždici může zobrazit/skrýt, zvolit si jednu ze tří velikostí a nastavit její barvu. Provádí si každý uživatel sám v Nastavení a kompletní nastavení si také může vrátit zpět do výchozího stavu.

Topování tématu ve výsledcích vyhledávání

Potřebujete "zařídit", aby se při hledání určitého výrazu zobrazilo konkrétní téma jako první nebo alespoň mezi prvními? Žádný problém! Stačí k daným tématům přidat odpovídající Klíčová slova a o zbytek se postará OnePlace 😉

Náhled tématu

Nově je k dispozici náhled tématu, který se automaticky zobrazí v novém okně po najetí myší na jeho název. Uživatel tak již nemusí při hledání správného obsahu každé téma rozkliknout a ušetří tak drahocenný čas.

Metadata pro vyhledávání

Metadata tématu lze libovolně uživatelsky definovat a následně přidělovat k jednotlivým informacím. Při vyhledávání je pak možné díky těmto vlastnostem lépe zacílit na hledanou informaci. Mohu si například zvolit, že hledám pouze pracovní postupy a to pro určitý produkt nebo komoditu. Jistě pomůže i grafické rozlišení pomocí ikonek, které lze pro jednotlivé vlastnosti uživatelsky navolit. Čtenáři tak na první pohled vidí, o jaký druh informace se jedná, zda o produktový list, pracovní postup, směrnici či cokoliv jiného.