Pár slov - Zdeněk Bohuslav

15.06.2024

Milí přátelé,

léto nám otevírá svou náruč. Otázky po cílech našich letních dovolených patří stále častěji k běžné součásti rozhovorů. V tomto ohledu jsme na tom podobně jako minulý rok. Díky rozmarům počasí ovšem třeba stále váháme, kam vyrazit. Chceme se spíš ochladit, nebo je naším záměrem prohřát svaly a kosti? Máme obavy či odpor k létání? Co vlastně od dovolené čekáme?

Vidíte, samé otázky. Letos bychom k jejich řešení mohli opatrně pozvat Chat GPT či jiný model AI. Co si jen tak pro zajímavost vyzkoušet, jaké destinace a typ dovolené by nám navrhla? Je potřeba jen správně zadat své preference a možná i výchozí stav své tělesné a duševní schránky. Ukazuje se, že nás bližší seznámení s AI stejně nemine, tak co si pomalu vyzkoušet její kreativitu? Třeba kápne na nápad, který bychom sami nevymysleli. Rezervace zatím automaticky nedělá, rozhodnutí je stále na nás 😊.

Ať už bude cíl vaší cesty jakýkoli, přeji vám za všechny z OpenOne jen tu nejlepší společnost a opravdový odpočinek zcela podle vašich potřeb. Krásné léto a úžasné objevy.

Zdeněk Bohuslav