OpenOne na kolech a kolečkách…

21.08.2018

Po několika letech jsme si v půlce června vyrazili na tři dny společně opět na kola. Zvolili jsme znovu Třeboňsko a již vyzkoušený model, tedy vlakem z Prahy do Třeboně, půjčení kol na místě od Českých drah a cesta do penzionu (mimochodem, ač jednoduchá, tak velmi kvalitní, dobře seřízená a vybavená kola a milá obsluha - vřele doporučujeme). Protože trošku stárneme a s tím nastupují u řady kolegů rodičovské povinnosti, bylo nás tentokrát méně. I tak to bylo super. Dámská část firmy byla ale téměř v plném obsazení. Naše kolegyně jsou pro každou legraci a nezklamou. 

Nemá cenu popisovat, jak je Třeboňsko krásné a pro sváteční "kolisty" přívětivé. Naši kolegové, Tomáš a Zdeněk, kteří jsou cyklističtí nadšenci (nebo blázni?) se rozhodli, že je to pro ně moc jednoduché a tak namísto půjčených "velkých" kol použili svoje oblíbené skládačky Brompton, na kterých normálně jezdí do práce. Prý 75 km na skládačce terénem nebyl problém... Největším překvapením bylo, že jsme v půlce června trhali zralé borůvky. Příroda je letos trochu v předstihu.

Super parta, krásné ubytování v penzionu U Emy Destinové, ideální počasí a tentokrát skoro bez komárů. Prostě krásné společné tři dny. Díky všem...