Michal Beránek po 20 letech končí v OpenOne

04.12.2022

"Změna na svobodnou firmu fungující na principech sebeřízení se fakt povedla a tým mě přestal už před 4 lety potřebovat. Bylo to nejkrásnějších 20 let mého pracovního života. Nebylo to úplně jednoduché, ale vždy to stálo za to. Moc mě to bavilo i naplňovalo. 

A teď nazrál ten správný čas z OpenOne odejít úplně. Protože se nám daří, protože jsem si uvědomil a přiznal, že mě již baví úplně jiné věci než vedení SW firmy, a protože je firma v rukou těch nejlepších společníků co jsem si mohl přát. A těm jsem také svůj většinový podíl prodal. OpenOne bude zcela určitě pokračovat v tom, o co nám celou dobu šlo. Vymýšlet a dodávat call centrům aplikační řešení, které ulehčí operátorům jejich náročnou práci. Které zautomatizuje co nejvíce činností, na které je lidské práce škoda. Díky kterému klienti našich zákazníků dostanou rychle relevantní a přesné informace napříč všemi komunikačními kanály. 

Vždy nám šlo o to inspirovat call centra v tom jak je možné je vést a technologicky podporovat. Zároveň bylo a bude klíčové vytvářet v OpenOne prostředí, kde bude všem dobře. Kde budou moci být všichni sami sebou a budou si moci naplňovat svoje potřeby i svůj potenciál. Kam se budou těšit a budou s ostatními rádi spolupracovat. Bez šéfovských manýrů, hierarchie a politikaření. Bezmezně věřím Martinovi Literákovi, Honzovi Pastejříkovi, Pavlovi Tůmovi i všem ostatním, že budou v této cestě nadále pokračovat. A já se vydávám na tu svou... :-)

Děkuji všem těm, kteří kdy v OpenOne přiložili ruku k dílu a pomohli mi v jejím budování a rozvoji. I všem našim zákazníkům, kteří mi věřili a dali nám možnost implementovat naše aplikační řešení nebo mě přizvali ke spolupráci na zlepšování svého fungování. Jsem za to velmi vděčný."

Michal Beránek