E.ON - OZD evidence

08.11.2018

Pro tým společnosti E.ON, zabývající se evidencí požadavků spojených s procesem OZD (obchodní změna dodavatele) jsme nasadili modul Správa soupisek, který jim významným způsobem ulehčí a urychlí práci spojenou s  tímto procesem.

Námi vytvořené řešení nahradilo práci založenou na používání několika sdílených XLS souborů, o které se uživatelé doslova "prali". Nyní mají k dispozici řešení, které na kliknutí importuje data z přijatých XLS souborů  s dílčími soupiskami  z obchodní sítě. Na kliknutí se zobrazuje sofistikovaný kontrolní formulář, který slouží k ověření dat v soupisce vs. dat ve smlouvě a k automatickému zaslání zjištěných chyb zpět do obchodní sítě. Se samostatným uživatelským rozhraním pro správu soupisek s možností editace, vytvářením, mazáním, exportem, řazením, filtrováním a hlavně logováním veškerých změn.

A aby byl celý proces ještě komfortnější, obsahuje řešení i uživatelské rozhraní pro automatickou změnu stavu smluv dle předaných EAN/EIC kódů, které již byly úspěšně založeny v  SAP. Řešení je v  produkčním prostředí teprve pár dnů, proto se moc těšíme se na první dojmy uživatelů po několika dalších dnech - týdnech používání.